Rybářův zápisník knižní vazba - II. jakost

Kód: 80/S2
335 Kč –35 %
rybářský zápisník - knižní vazba
335 Kč –35 % 219 Kč
Skladem

Rybářův zápisník formátu A6 je určen pro vášnivé rybáře se spoustou akvarelových kreseb ryb. Zápisník je vhodný jak pro malé a začínající rybáře, tak pro ty ostřílené sportovní rybáře. Knižní vazba, 128 str. II. jakost - vady v přilepení obálky a špatně ořezané stránky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento rybářův zápisník obsahuje archy pro zaznamenání všech úlovků, nalepení fotografií těch nej ryb, dostatek stránek pro zapsání všech důležitých termínů, kontaktů, informací i tipů. Tento neobyčejný a opravdu krásný blok k zapisování úlovků neslouží pouze na jeden rok. Tento sumář je určený k zadávání poznámek o hodně déle a díky tomu pak velice snadno porovnáte, jaká situace byla loni touto dobou a třeba i o rok dříve. Zapisujte si své nevšední zážitky a prožitky na rybách. Vytvořte si pro svůj rybářský rok skvělého parťáka, který si bude pamatovat vše, na co byste mohli zapomenout a uchová Vaše momenty na břehu.

Upozornění:

jedná se o II. jakost - zápisník může mít špatně proveden ořez stránky, nebo špatně nalepenou vazbu obálky. Vady jsou uvedeny v galerii. Není možné reklamovat výrobek díky těmto vadám.

Technické specifikace výrobku:

Formát: A6

Počet stran: 128

Laminace obálky: Ano

Typ vazby: Knižní vazba

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky pro rybáře
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: